Magazin

Alexandra Stan’den Fenerbahçe’nin Kampanyasına Destek

25 Mart Pazartesi gecesi gerçekleşecek olan 6.Golden Palm Awards’ın özel davetlisi olarak İstanbul’a gelen Alexandra Stan Fenerbahçe formasını giydi ve Fenerbahçe’nin bağış kampanyasına destek verdi.

Alexandra Stan, Fenerbahçe formasını giydi ve taraftara mesaj gönderdi. Alexandra Stan, çektiği videoda “Fenerbahçe için kampanyaya destek ol” dedi. Alexandra Stan’ın bu çağrısı sosyal medyada coşku yarattı.

DAHA ÖNCE TÜRKİYE’DE KONSER VERDİ

Daha önce de konser için Çanakkale’ye gelen Alexandra Stan, otelde gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye’ye ikinci kez geldiğini ve bu gelişinde de ülkeye hayran kaldığını söylemişti. Çanakkale’yi de çok beğendiğini belirten Stan, “Boğazda gemiyle bir tur atma imkanım oldu. Çanakkale’nin tarihi ve kültürel yapısı beni çok etkiledi. Zaten Romanya ve Türkiye’nin birçok benzer yanı var. Bu nedenle yabancılık çekmiyorum. Türk insanı çok sıcak kanlı. Beni burada çok yakın karşıladılar. Yöresel meyveler çok hoşuma gitti. Buranın meşhur üzümünün tadına baktım ve çok beğendim. Çanakkale’ye tekrar gelmeyi çok isterim” diye konuşmuştu.

Şarkıcı, Lapseki ilçesine bağlı Umurbey beldesinde verdiği konserde hayranlarıyla buluşmuştu. Konserden önce festival etkinlikleri için hazırlanan belde stadını dolduran binlerce izleyici, sanatçının seslendirdiği şarkılara alkışlarıyla eşlik etmişti. Dinleyicilerine Türkçe “İyi akşamlar” ve “Sizi çok seviyorum” diye seslenen Alexandra Stan, yaklaşık bir saat sahnede kalmıştı.

Albayrak’tan Emre Açıklaması: Küçük Düşürmemek İçin Açıklamadık

Fenerbahçe, Tolga Ciğerci'nin Doğum Gününü Kutladı, Sosyal Medya YıkıldıFenerbahçe, Tolga Ciğerci’nin Doğum Gününü Kutladı, Sosyal Medya Yıkıldı

Küfürlü Tezahüratın Fenerbahçe Ağır Bedeli! 37 Bin FormaKüfürlü Tezahüratın Fenerbahçe Ağır Bedeli! 37 Bin Forma

Türkiye Maçında Tüm Gözler Ondaydı! Bakın Kim Çıktı? Türkiye Maçında Tüm Gözler Ondaydı! Bakın Kim Çıktı?

Türkiye Mağlubiyeti Sonrası Arnavutluk'un Hocası Panucci GönderildiTürkiye Mağlubiyeti Sonrası Arnavutluk’un Hocası Panucci Gönderildi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir