Magazin

Mazbatasını Alan Ardahan Belediye Başkan’ı Faruk Demir, Hemşehrilerine Konser Verdi

CHP’den Ardahan Belediye Başkanlığı’na seçilen Türk Halk Müziği sanatçısı Faruk Demir, mazbatasını aldıktan sonra hemşehrilerine konser verdi.

31 Mart Seçimleri kapsamında CHP’den Ardahan Belediye Başkan’ı seçilen Türk Halk Müziği’nin başarılı sanatçısı Faruk Demir, mazbatısını aldıktan sonra Ardahan halkına konser verdi.

MAZBATASINI ALDI

Dün saat 17.00’de Ardahan Adliyesi’ne giderek Merkez İlçe Seçim Kurulu Başkanı Barış Durgun’dan mazbatasının alan Faruk Demir, daha sonra belediye binasına geçerek devir teslim törenine katıldı.

“ŞİMDİ GÖREV SIRASI BENDE”

Teslim töreni ardından kutlamaların yapıldığı Milli Egemenlik Parkı’na geçen yeni başkan Faruk Demir, kendisini bekleyenlere seslendi. Demir , “Farklı bir belediyecilik anlayışıyla hizmet edeceğiz. Baharınız hayırlı olsun. Elimden tutun Ardahan’ı yeni bir vizyonla, aşın, işin herkesin karnı tok, sırtı pek, kendi kaynaklarıyla yetinen bir Ardahan yapalım. Siz görevinizi yaptınız beni seçtiniz, şimdi görev sırası bende. Ben sıradan biri değilim, sıradan bir belediyecilik yapmayacağım. Bizim derdimiz koltuk, makam değil. Şimdi derdimiz Ardahan’ı bir makama çıkarmaktır” dedi.

MİNİ KONSER VERDİ

Başkan Faruk Demir, konuşma sonrası hemşehrilerine mini bir konser verdi. Başkan Demir, konserinde toplanan kalabalığa, ‘Sarı Saçlım Mavi Gözlüm’ ve ‘Ben Yoruldum Hayat’ şarkılarını seslendirdi. Vatandaşlar tarafından coşkuyla izlenen Faruk Demir, daha sonra tören alanını dolduranlarla halay çekti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir