Magazin

Oyuncu Esra Bilgiç Estetik İddialarına Son Noktayı Koydu: Estetiğe İhtiyacım Yok!

Oyuncu Esra Bilgiç, sosyal medyada çıkan estetik haberlerine kendi sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi. ‘Estetikli iddialarına Estetiğe zerre kadar ihtiyacım yok’ yanıtını verdi.

Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Hatun karakteri ile tanıdığımız oyuncu Esra Bilgiç, Instagram hesabı üzerinden estetikli iddiaları üzerinden yanıt verdi. Uzun bir açıklama paylaşan güzel oyuncu, “Estetiğe zerre kadar ihtiyacım yok” yanıtı ile son noktayı koydu.

“MAKYAJ NEDİR BİLMİYORUM”

Bilgiç, 10 yıl önceki fotoğrafını: “20 dakika önce Çanakkale ile alakalı fotoğraflara bakarken babamla çok enteresan bir haber gördük. “Halime Sultan’ın estetiksiz hali hayal kırıklığı yarattı” Soldaki fotoğraf bundan 10 sene öncesi. 17 yaşındayım. Yüzüm hiçbir şeyim daha oturmamış. Kilom da fazla. O zamanlar ince kaç modaydı ve herkes alıyordu. Ben de almışım. Makyaj nedir bilmiyorum. Saçlarım sokakta oynamaktan, deniz suyundan sararmış. Lise sınavları için hazırlandığım dönem. Sanırım Kurban Bayramı, kuzenlerimle birlikteyiz.” sözleri ile anlattı.

“ESTETİĞE ZERRE KADAR İHTİYACIM YOK”

Ardından”4 sene sonra Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden birini; Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü kazandım. 21 yaşında dünyanın en çok izlenen yapımlarından biri olan ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisi ile karşınıza çıktım. 4 sene, 116 bölüm emek verdim. Sonrasında 6 bölümlük bir dizi çektim. Maalesef istediğimiz sonuçları alamadık. Şimdi Londra’da eğitim alıyorum. Okuyorum, çalışıyorum, öğreniyorum. Ömrümün sonuna kadar da bunu devam ettireceğim. Sormak istediğim: Hayal kırıklığınız nedir? Tek hedefi iyi bir oyuncu olmak olan genç bir kadınım. Allah’ıma şükürler olsun ki estetiğe zerre kadar ihtiyacım yok. Kendimi beğenmeye ve sevmeye devam ettiğim sürece de ihtiyacım olmayacağını düşünüyorum.” notuyla paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir